Alexa
Medya Siyaset

Saadet Partisinden “Çalmadan Çalışacaklar” Mottosu

Saadet Partisinden “Çalmadan Çalışacaklar” Mottosu

Saadet Partisi,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçim için düğmeye bastı.

24 Haziran seçimlerinde ses getiren kampanyası ile akıllarda kalan Saadet Partisi 31 Mart Yerel Seçimleri için hazırladığı seçim kampanyasının ilk aşamasını sosyal ağlardan duyurdu.

Uzun süredir güçlü bir kadro ile kampanya çalışmalarını yürüten Saadet Partisi, 27 Ocak 2019’da ‘Aday Tanıtım ve Kampanya Lansman’ toplantısını yapacağını, merak uyandıran bir sözle duyurdu.

Seçim kampanyasının başlangıcı için belirlenen; “Çalmadan Çalışacaklar” sözü ile sosyal ağlardan bir çıkış yaptı. Saadet Partisi, Genel Başkan Temel Karamollaoğlu’nun daha önce ifade ettiği; “İttifak yapmıyoruz.” Cümlesinden sonra diğer siyasi partilerden farklılaşarak konumunu netleştiren bir kampanyayı sosyal mecralardan Türkiye’ye duyurdu.

“Çalmadan Çalışacaklar” mottosu ile çıkış yapan Saadet Partisi, hiçbir siyasi şahsı, partiyi ya da adayı hedef almaksızın yürütecekleri kampanyanın millet tarafından sahiplenileceğini bekliyor. Genç ve dinamik bir ekiple hazırlanan kampanya Türkiye’nin ilkleri arasına girecek. Türkiye’nin sorunlarının da dile getirileceği 27 Ocak 2019’da seçim şarkılarını, sloganlarını ve aday lansmanı ile seçim konseptini açıklayacak olan Saadet Partisi seçmenleri ve teşkilatlarını 27 Ocak tarihini beklemeye davet ediyor.

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ