Alexa
Medya Siyaset

Saadet Partisinden Twitter Paylaşımlarına Sert Tepki

Saadet Partisinden Twitter Paylaşımlarına Sert Tepki

Bu akşam saatlerinde Twitter’da yapılan “SaadetCumhurunYanında”  gündem çalışmasına Saadet Partisinden sert tepki geldi.

Saadet partisi basın müşavirliğinden az önce yapılan yazılı açıklamada medya karalaması ve sosyal medya algı operasyonları ile yapılan bu tip saldırıların toplumda yükselen Saadet Partisi teveccühünü ve dip dalgasını engelleyemeyeceği ifade edildi

Parti Basın müşavirliğinden yapılan açıklama şöyle:

“Cumhurbaşkanı Adayımız Temel Karamollaoğlu’nun ve Saadet Partisi’nin yükselişinden rahatsız olan mihraklar her türlü mecrada algı operasyonu yapmaktan geri durmuyor. Bunun en son örneğini Twitter’da bot hesaplarla gündeme soktukları SaadetCumhurunYanında  tagı ile bir kere daha gördük.

Buradan tekrar ifade etme gereği görüyoruz, Saadet Partisi seçmeni ve tabanı bundan önce olduğu gibi bundan sonrada en güçlü biçimde Saadet Partisini desteklemeye devam edecektir. İster medya karalaması ile ister sosyal medya algı operasyonları ile saldırsalar da, toplumda yükselen Saadet Partisi teveccühünü ve dip dalgasını engelleyemeyecekler.

Her türlü ahlaksızlığın aleni işlendiği bu süreci komuoyunun vicdanına ve takdirine bırakıyoruz.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ