Alexa
Medya Siyaset

Samsun İYİ Oldu

Samsun İYİ Oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ,  yurt içi gezilerine devam ediyor. Akşener, bugün partisinin il başkanlığı binası açılışı için Samsun’a geldi. Kötü hava şartlarına ve soğuk havaya rağmen yoğun katılımın olduğu açılış miting havasında yapıldı.

Burada yaptığı konuşmada gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Akşener, ‘Kızılelma’ tartışmalarına da değinerek, “Kızılelma Türk milletinin cihan hakimiyeti mefkuresidir” ifadelerini kullandı.

Meral Akşener ‘in açıklamalarına şöyle devam etti

İYİ Parti bir değerler hareketi. Şu anda milli, manevi, dini değerlerin hepsinin içinin boşaltığı bir Türkiye ile karşı karşıyayız.

“KIZILELMA’YI DİŞLEMEKTEN VAZGEÇİN”

Milli değerlerimizin içinin boşaltığı bir süreçte duydunuz mu muhterem ‘biz Kızılelmacıyız’ dedi. Şimdi buradan sesleniyorum ey muhterem! Önce ayağının altına aldığın Türk milliyetçiliği sebebiyle ayağını kaldır. Kızılelma’yı herhalde sen aldatılan kırmızı başlıklı kızın sepetindeki kırmızı elma zannettin. Kızılelma’yı dişlemekten vazgeç. Kızılelma Türk milletinin cihan hakimiyeti mefkuresidir.

Sürekli aldanan, o nedenle de aldatan muhterem Türklüğün cihan hakimiyeti mefkuresinden anlamaz. Onun için Kızılelma’yı kırmızı başlıklı kızın çantasındaki kırmızı elmayla karıştırıp Türk cihan hakimiyeti mefkuresinin işlenmesinden vazgeç

“MEHMETÇİK ÜLKEMİZİ YENİDEN AYAĞA KALDIRMAK İÇİN AFRİN’DE”

Bugün Afrin harekatında kahraman Mehmetçiklerimiz üzerine düşeni yapıyor. Ana kuzuları ‘biz Kızılelma’ya gidiyoruz. Söyleyin ailemize bizleri beklemesinler’ diyor. Allah onların ayağına taş değmeden geri dönmelerini nasip etsin.

Ama şunu söylemek zorundayım; siyasetin bozduğu, bu muhteremlerin bozduğu, Saray koalisyonunun büyük ortağının bozduğu dış politikadaki itibarımızın iki paralık edildiği bu süreçte, bizi yönetenlerin rezil rüsva ettiği ülkemizi yeniden ayağa kaldırmak için kahraman Mehmetçiğimiz orada. Onlar dövüşüyor, onlar mücadele ediyor. Cenab-ı Allah yanlarında olsun.

Samsun İYİ Parti il başkanlığına daha önce Ömer Süslü atanmıştı.

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ