Alexa
DOLAR
8,3342
EURO
10,1813
ALTIN
500,58
BIST
1.463
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Ankara
Az Bulutlu
29°C
Ankara
29°C
Az Bulutlu
Çarşamba Az Bulutlu
27°C
Perşembe Az Bulutlu
30°C
Cuma Parçalı Bulutlu
30°C
Cumartesi Gök Gürültülü
23°C

Savaştayız ! “Tasfiye Edilen Şirket” Türkiye

Savaştayız ! “Tasfiye Edilen Şirket” Türkiye

Savaştayız ! “Tasfiye Edilen Şirket” Türkiye

Çünkü , Cumhurbaşkanı Erdoğan ne demişti ? ` Devlet Anonim Şirket gibi yönetilmeli.” Türk devleti Anonim şirket gibi yönetildiği için iflasa gidiyor.

Günümüzde Cumhuriyet Türkiyesi’nde olanların, içinde bulunduğumuz siyasi – dini – ilmi – teknolojik ahval ve şeraitin Osmanlı Türkiyesi’nden, yani 90 yıl öncesinden bir farkı var mı?

Müslüman milletlerin 1919 – 1970 yılları arasında Hıristiyan emperyalizmine karşı verdiği bağımsızlık mücadelesinin mihenk taşı “İslamcı” bir kimlikten ziyade milliyetçi – Müslüman kimliktir.

“İslamcılık”, Endülüs’ten Osmanlı Türkiyesi’ne ve bugün de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Müslüman Türklere karşı Batı tarafından kullanılan siyasi ve dini operasyonun adıdır. Müslümanlık ile İslamcılık aynı şey olmadığı gibi, dindarlık ile dincilik de birbirinin zıddı iki kavramdır.

2,Dünya Harbi Almanya, İngiltere ve Fransa’nın artık dünya gücü olmadığının tescilidir ve ABD Batı’nın dünya gücüdür. Karşıda ise Sovyetler vardır.

Haçlı zulümlerinde, Endülüs’te, Osmanlı Türkiyesi’nde Hasılı tarih boyunca Yahudiler Hıristiyan katliam ve baskılarından kaçarak Müslüman topraklarına sığınmışlardı. Hıristiyan – Müslüman çatışmalarında genellikle Müslümanların yanında yer almışlardı.

Genel kanaatin aksine İsrail’i Mayıs 1948’de kuranlar Yahudiler olmayıp Siyonist Yahudi bir grubu manipüle eden Protestan Püriten (Bugünkü Evanjelistler) Hıristiyan İngiliz ve ABD’li siyasetçilerdir.

Amerikan halkının yüzde 73’ünün onaylamamasına rağmen, ABD’nin İsrail’deki ve Amerika’daki bir avuç Siyonist’e teslim olmuş Ortadoğu, İslam dünyası ve BOP politikası Başta Türkiye olmak üzere, medyanın pek çok İslami cemaat ve tarikatın, pek çok akademisyen ve sivil toplum kuruluşunun devşirilmesine rağmen İslam ülkeleri halklarında ABD aleyhtarlığı zirve yapmış, Türkiye’de yüzde 90’lara çıkmıştır.

Bunun karşısında ABD – İsrail – İngiltere ekseninin önderlik ettiği Batı da boş durmuyor. Onlar da Tanrı Yehova ve oğul Tanrı İsa’ya başvuruyorlar: Tanrı Yehova ve İsa Mesih çocuk, kadın, yaşlı, sivil demeden Müslümanların huzura kavuşturulması için öldürülmeleri “fetvasını” vermişti. Öyle ki her imanlı İsrailli ve imanlı Evanjelist Hıristiyan Tanrı’ya yardımcı olmakta yarış halindeydiler. Adeta “Tanrı Kıyamete Zorlanıyordu”.

Bir tarafta tarihte hiç olmadığı kadar büyük bir askeri güce sahip ABD – İsrail – İngiltere önderliğindeki Batı ki açık açık görülüyor. Öte tarafta ellerinde kalaşinkof ve el bombalarıyla bir avuç radikal İslamcı militan ama açık açık görünmüyor, ama Batı’nın değirmenine su taşıyorlar. Bir grup Müslüman daha var ki “Ilımlı İslam”, “İbrahimi dinler”, “dinlerarası diyalog” madrabazlığı ile Müslüman Türk çocuklarını MUSA’NIN TÜRKLERİ, İSA’NIN MÜSLÜMANLARI’NA dönüştürerek Üçüncü Süleyman Tapınağı’nın sessiz kurbanları haline getirmeye hizmet yarışı içinde.

Tarih ders almak içinse işte tarihten birkaç ibretlik durum:

Yer Endülüs İspanyası, yıl 779. Frenklerin Kralı Şarlman Pirene Dağları boyunca geri çekilirken bu esnada Roland komutasındaki artçı birlik Roncesvalles geçidinde tuzağa düşürülerek Basklar tarafından yok edildi. Ancak bu olay hakkında yazılan “Roland Şarkısı” (Chanson de Roland) adlı Ortaçağ destanında, daha sonraki Hıristiyan – Müslüman savaşlarında Hıristiyanları Müslümanlarla savaşmaya kışkırtmak için Roland komutasındaki birliği yok edenler Müslüman olarak betimlendi.

Yer Endülüs İspanyası, yıl 929. Endülüs tahtına oturan III. Abdül Rahman başarılarından öyle bir sarhoş oldu ki kendisini halife ilan etti. Hâlbuki o tarihte asıl halife Bağdat’ta oturan Abbasi halifesiydi. Bu arada Şii fanatikleri de kendi liderlerini halife ilan etmişlerdi. Artık İslam’ın üç halifesi vardı. İslam dünyasındaki “Mümin liderlerin” sayısındaki bu artış İslam’daki birliği artırmak yerine Hıristiyanların işine yaradı.

632’de Hz. Peygamber öldükten sonra Arap – İslam fetihlerinde ironik bir durum görüldü.

Araplar fethettikleri topraklardaki insanları başlangıçta İslam dinine davette pek gönüllü olmadılar. Arap garnizonları, fethettikleri Hıristiyan ve pagan topraklardaki stratejik mevkilerde konuşlandırıldı ama günlük devlet idaresi yenilen Hıristiyan – Bizans ve diğer ülkenin memurlarına bırakıldı. Başta Hıristiyanlar ve Yahudiler olmak üzere gayrimüslimlere “dhimmis” (yeni hukukun tolere ettiği dinlerin taraftarları) statüsü verildi. Zaman geçtikçe Arap olmayıp “Müslüman olan” ve “Mawali” denilen gayrimüslim kökenliler devlet idaresine hâkim oldular.

Bu gelenek 1550’lerden itibaren Osmanlı Türkiye’sinde geçer akçe oldu. Cumhuriyet Türkiye’sinde de 10 Kasım 1938’den sonra siyaseten olanları zaten biliyorsunuz.

Özeti , Batı “eski fikirleri yeni metotlarla veya eski metotları yeni fikirlerle” uygular.

Açık ve kapalı olup bitenler “Armagedon”a giden sürecin kilometre taşlarıdır.

Türkiye, “tasfiye sürecindeki şirket” gibi.

Adem Tanrı İmparatorluğu toprakları yine aynı kafa siyasetçilerin başına açtığı işlerle uğraşıyor. Çok ölmek istiyorsan , ya da şehit olmak istiyorsan ! Bugün izlenmiş olan politikalara bak.

Bu yüzden karşılaşacak olduğumuz papatya falının sonuçlarını bugünden kestirmeye ihtiyaç yok . Yüz yıl önce yapılan aptallıklar ve yanlışlıklara bakınca her şey anlaşılıyor.

Dünya ! Dört yüz elli yıl oldu . Türk milletini esir etmiş , tepesine binmiş , tepe tepe kullanıyor.

Türk milleti ikinci bir dört yüz elli sene beklemeyecek .

Ben gerçekleşecek olan 24 Haziran başkanlık seçimlerini ve sonuçlarını pek önemsemiyorum. Bu günlerde AK TROLL şikayetleri sonucu mahkemelerde zaman tüketiyoruz. İçimden ya hay ! Çekiyorum .

GİZLİLİK ibareli Emniyet yazışmaları benim dikkatimi çekti . Sanki terör faaliyetinde bulunmuşuz gibi . Siz beni fişleyin Polis kardeşler . Unuttuğunuz bir görüntüyü hatırlatayım . Görevlerinizden el çektirilirken elleriniz kelepçeli olarak alınırsanız şaşırmayın . Bu ihbarcı AK TROLLER size kurtarmaz . Saçma sapan tweet ve Face paylaşımları ile icad etmeye çalıştığınız terörist veya örgüt ben değilim .

Ha varsa onu bilmem . O paylaşımlar üzerinden gizlediğiniz gizli ihbarcılarınız size kurtarmayacak. Ben eğer ATABEY ünvanını taşıyorsam bu böyle olmayacak . Tıpkı FETÖ kumpasörleri gibi çalışıyorsunuz.

Nasıl unuturum . Türkiye içerisinde esen FETÖ terör orduları rüzgarlarını . Sonuçlarını yaşayanlar hala kendilerine gelemediler. Bugün bana kumpas hazırlayanlar ! Hepinizi tek tek hafızama not ettim . Çoluğunuz , çocuğunuz , ayakçılarınız , geleceğiniz … Emin olun bundan sonrasını siz düşünün .

Benim kadar temiz ve kendi  siyasetini güden, hiç bir siyasetin emir kulu olmamış birisi için hazırladığınız kumpaslarınızda boğulacaksınız .

Şimdilik bu kadar diyelim .Bundan sonraki köşe yazımda kumpaslarınızı tek tek yazacağım. İfşa edilmeniz gerekiyor . Hem de tüm dünya üzerinde olan her noktaya . Türk milleti düşmanlığı yapmak , Türkiye Cumhuriyeti düşmanlığı yapmak , siyasi sempatizanlık yapmak hiç bir zaman sizleri kurtaramaz.

Dün sizlerle aynı yolu izleyenleri kurtarmadığı gibi !

Bu arada 19 Mayıs Atataürk `ü anma , Gençlik ve Spor bayramı etkinliğinde “ ATATÜRK`ÇÜ düşünce derneği “ etkinliğinde konuşmacı olarak yer aldık . Başta başarılı organizasyonu ve misafirperverliği ile ADD Hildesheim Başkanı Sayın Fatma Anders ve Londra ADD temsilcisi Candan Yılmaz hanımefendilere sonsuz teşekkür ediyorum . Etkinliğe katılarak bizi izleyen tüm vatandaşlarımıza , ve diğer ADD başkanlarına teşekkür ediyorum . Müthiş bir enerji patlamasıyla bizleri motive eden Fatma ve Candan hanımlar ! Lider Türk kadınları . İyi ki varsınız .

Atatürk gibi büyük düşünelim .Sağlıcakla kal Türkiye …

Sevgiyle efendim .

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.