Alexa
Medya Siyaset

Sen de mi Brütüs? Öyleyse Yıkıl Sezar!

Sen de mi Brütüs? Öyleyse Yıkıl Sezar!

Sevgili okurlarım, yaklaşık 6,5 aydır yazdığım bu siteye geçenlerde yazdıklarımın doğru olmadığı iddiasıyla bir itiraz yazısı gelmiş.  Site yetkilileri de çareyi o yazımı kaldırmakta bulmuşlar.

İtiraza konu yazımı taa 5 ay önce yazmışım. 6 Temmuz tarihli ve en az beş konuya yer verdiğim söz konu bu yazımdaki sadece bir konuyla ilgili ve yine sadece bir kişiden (Aslı Kaprol’dan) gelen itiraz mealen söyle: “Hakkımda yazılanlar kesinlikle doğru değil.
1- Ben evlilik programları yasaklandıktan sonra çalıştığım şirketten ayrılan Zuhal T’ye ve Zuhal T’nin yemek programına geçtikten sonra da eski şirketimin sahibi Zeynep P’ye hakaret etmedim.
2- Zeynep P’nin şirketinden başarısızlık nedeniyle yollanmadım”

Yazdıklarının özeti bu…
Geri kalanı yazıyı kim yazdı?  Kaynaklarını açıklasın vs…

Yazım kaldırıldığı için konuyu tekrar edip,  yazımı kaldıran site yöneticilerini “zor”(!) durumda bırakmak istemem.  Ancak bir iki cümle etmek benim de hakkım. Öncelikle yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım.  Çünkü yazdıklarım doğrudur. Yani siz ne derseniz deyin dünya dönüyor Aslı Hanım. Benim yazımı kaldırmış olabilirsiniz ama hakkınızda çıkmış çok daha ağır iddialar bulunan yazıları kaldıramamışsınız. Google’a adınızı taratırsanız siz de göreceksiniz.
Ha bu arada, Zuhal T. ile “evlilik”(!) programı yaparken hakkınızda “sahtekarlık ve mobing” iddiasıyla açılan dava sonuçlandı mı?
Sevgili okurlarım bu noktadan sonra konuyu daha fazla uzatmayacağım. Aslı Hanım’ın adını internetten ararsanız, “başarılı”(!) mesleki geçmişini sizler de öğrenebilirsiniz.

Son olarak bu yazım, bu sitedeki son yazımdır. Takdir edersiniz ki, yazısı kaldırılan biri olarak yazmaya devam etmem zaten mümkün değildi. Umarım bu yazımı yayınlarlar ve makul bir süre yayında tutarlar.

Son sözüm de kendime: SEN DE Mİ BRÜTÜS? ÖYLEYSE YIKIL SEZAR!”

 

Bilge Kağan (Mahlas)

Bilge Kağan (Mahlas)

Bilge kişi kandırılmaz. Cehalet ve kötülüğe karşı en güçlü silah BİLGİDİR... (Mahlas yazar)
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ