Alexa
Medya Siyaset

Sinema Salonlarında Saadet Partisi Konuşuldu

Sinema Salonlarında Saadet Partisi Konuşuldu

31 Mart yerel seçimlerine, geçtiğimiz hafta düzenlediği aday tanıtımı ve kampanya lansman programıyla  çıkış yapan Saadet Partisi sesini duyurmak için bütün mecraları kullanıyor. Kampanyasını ‘Cepsiz Ceket’ objesi ile kamuoyu ile paylaşan Saadet Partisi çok konuşulacak bir reklam filmine imza attı.


İstanbul’un en meşhur dolandırıcısı olan ‘Sülün Osman’ ile gönderme yaparak hazırladığı reklam filmi sinema salonlarında izleyicilerden büyük beğeni aldı. Yaklaşık 500 farklı sinema salonunda izletilen reklam filmi seyircilerde büyük bir şaşkınlık oluşturdu. Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Organize İşler 2; Sazan Sarmalı filminden hemen önce gösterilen reklam filmin gösterime girdiği ilk günden itibaren gündem oldu. Filmden çok konuşulan reklam için özellikle sosyal medyada izleyenler yorumlarını paylaştı.

Reklam filminde Sülün Osman lakaplı dolandırıcının milleti kandırıp neleri sattığı anlatılıyor. Galata Kulesi’nden Taksim Meydanı’na kadar İstanbul’da satmadığı yer kalmayan Sülün Osman için reklam filminde; “Sülün Osman mesleğinde ilk değildi sonuncuda olmadı. Bu işler bazen bireysel bazen organize işler ama her zaman yanlış işler.” İfadeleri kullanıldı.

Saadet Partisi ‘Sülün Osman’ göndermeli reklam filmi tam metni ise şöyle;

“1950 ve 60’lı  yıllarda İstanbul’da Sülün Osman fırtınası esiyordu. Beyoğlu’ndaki tramvayı, Galata Kulesi’ni, Dolmabahçe’deki saati ve hatta Taksim Meydanı’nı kendi malıymış gibi satıp dev bir varlık fonu kurmuştu. (ara ses kendilerinee bağladılarrr) Galata köprüsüne adım atan herkesten geçiş ücreti aldı. Tabi o zamanlar köprüden geçmeyenler para ödemek zorunda değildi. Sülün Osman mesleğinde ilk değildi sonuncuda olmadı. Bu işler bazen bireysel bazen organize işler ama her zaman yanlış işler. Saadet Partisi keyifli seyirler diler…”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ