Alexa
Medya Siyaset

Tacettin Bayır : Söz Konusu Olan Vatan Ve Demokrasi

Tacettin Bayır : Söz Konusu Olan Vatan Ve Demokrasi

İYİ Parti’nin seçimlere katılabilmesi için, 15 CHP’li milletvekilinin istifa edip İYİ partiye geçmesi ülke gündemine bomba gibi düştü.

CHP’den istifa ederek İYİ Partiye geçen İzmir’in sevilen ve çalışkan milletvekili Tacettin Bayır yaptığı açıklamada “Söz konusu Demokrasiydi” dedi.

Tacettin Bayır CHP’ye 36 yıl emek verdiğini ve CHP’nin çapacısı olduğunu belirterek, İstifa kağıdını imzalarken kendisini evladını kaybetmiş bir baba gibi hissettiğini ama söz konusu olanın vatan ve demokrasi olduğunu dile getirdi..

Bayır yaptığı açıklamanın devamında kendisine oy veren İzmir’li CHP’li seçmenlere de seslenerek “Her şey vatan için Sakın ola küsmeyin, kızmayın, darılmayın. Genel Başkanımız ve üst kademimiz böyle olmasını istedi. Bende hayatımı CHP’ye vermiş ve öyle de kalmaya devam edecek biri olarak bu karara saygı duydum. Amacımız bir. 24 Haziran’da aydınlık günler görme umuduyla…” dedi.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

    Sayın BAYIR başta olmak üzere çok değerli ve gerçek vatansever 15 vekili tek tek ve topluca en yürekten sevgiler ve en iyi dilekler sunarak kutlamak, kucaklamak, öpmek hatta kutsamak gerek.

  2. zafer dedi ki:

    Bu yürekli, içi güzel vekillerimize selamlar, saygılar takdir ve teşekkürler olsun!.. Tarihimiz bu güzel vekilleri iyiliklerle yad edecektir.

BİR YORUM YAZ