Alexa
Medya Siyaset

TALHA UĞURLUEL’e Sormaya Devam Ediyorum

Talha Uğurluel hakkında iddia edilen ve  Savcılığa intikal eden konular hakkında kamuoyuna ve savcılığa açıklama yapacağı yere mağduru oynayabilmek için Periskop ve Twitter hesaplarından bizleri ‘’din düşmanı’ ’putlarına tapmadığım için’’ gibi açıklamalar ile acıtasyona, demagojiye başlamıştır. Açıklamasın da ‘’putlarına’’ diye kasıt ettiği Mustafa Kemal ATATÜRK’ tür.

TALHA UĞURLUEL’e Sormaya Devam Ediyorum

Daha önce Talha UĞURLUEL hakkında Savcılığa ve Cumhurbaşkanlığı’na intikal etmiş olan bir suç duyurusunu sizlere yazmıştım.

Bu köşe yazım çok ses getirdi. Sosyal medya da yer aldı ve konu ulusal basın gündemine taşındı.

ODATV haber yaptıktan sonra aynı gün Savcılık Talha Uğurluel ve hakkındaki iddialar ile ilgili soruşturma başlattı.

Talha Uğurluel ise hakkında iddia edilen ve  Savcılığa intikal eden konular hakkında kamuoyuna ve savcılığa açıklama yapacağı yere mağduru oynayabilmek için Periskop ve Twitter hesaplarından bizleri ‘’din düşmanı’ ’putlarına tapmadığım için’’ gibi açıklamalar ile acıtasyona, demagojiye başlamıştır. Açıklamasın da ‘’putlarına’’ diye kasıt ettiği Mustafa Kemal ATATÜRK’ tür.

Bugün bu konuyu dile getiren başta ben,Odatv,Aydınlık,Medya Siyaset hakkında suç duyurusunda bulunduğunu twitter hesabından açıkladı. Yapmış olduğu suç duyurusunu okudum, periskop ve Twitter açıklamalarından farklı değil. İşin açıkçası ben daha detaylı ve hakkında yapılan suç duyurularını çürütecek şekilde açıklamalı bir suç duyurusu olmasını beklerdim. Bu suç duyurusunun ETS tur tarafından ve Ümraniye Belediyesi tarafından iptal edilen organizasyonlar yani İTİBAR! İle alakalı olduğunu düşünüyorum. Savcılığa ve Cumhurbaşkanlığı’na itikal etmiş olan suç duyurusu hakkında  ben TALHA UĞURLUEL’e sormaya devam ediyorum ;

1- 10 Kasım 2016 tarihinde UFUK TUR organizasyonu ile birlikte Kudüs’e tur düzenlediniz mi?

2- UFUK TUR ile Beraber götürdüğünüz kafileyi otele giderken siz saydınız mı? Sayımız tamam dediniz mi?

2-Kafilenin kaldığı RAMADA OTEL’de resepsiyon görevlisi bir kişinin oda kartını almadığını bildirdiğin de ‘’Ben İsrail Polisine haber vereceğim ‘’ dediniz mi?

3-İsrail Polisine haber verip vermediğini soran kafilede bulunan kişilere ‘’siz karışmayın ben  halledeceğim’’ dediniz mi?

4- Polise haber verdiniz mi? Başvurduysanız yanıt olarak ne aldınız?

5-Bu durumu size soranlara ‘’ Polis karışmıyormuş Konsolosluk yetkililerine bildireceğim ‘’ dediniz mi? Konsolosluğa durum hakkında bilgi verdiniz mi?

6-RAMADA Otel’in kapısının önün de bir bayandan HARUN isimli kişiden geldiği belirtilen çantayı aldınız mı? O çanta nedeni ile İstanbul dönüşünüzde ki planınızı değiştirdiniz mi?

7-Eksik olan bir kişinin kafilede bulunanlar tarafından ‘’Havaalanından taksi ile gitti’’ diye bildirmesine rağmen hiçbir işlem yaptırmadan eksik olarak geri döndünüz mü?

8-Kudüs havaalanından taksi ile ayrılan kişi kimdi?

9-Savcılığa suç duyurusunda bulunan kişiyi eşinize arattırdınız mı? Siz arayıp ‘’yaptıklarına pişman edeceğim ‘’ diye tehdit ettiniz mi? ‘’Benim metotlarım senin gibi değil canını sıkma’’ diye mesaj yazdınız mı?

10-Habertürk Kanalında22.09.2015 tarihinde Cansu Canan ÖZGEN ’ in  sunmuş olduğu  programda FETÖ davasında üst düzey yönetici olarak aranan ve darbe gecesi Cumhurbaşkanı’na hakaretler ve tehditler yağdıran 17-25 Aralık 2013 tarihinden sonra firari olan KERİM BALCI ’yı övdünüz mü?

11-Kitaplarınız da son basıma kadar FETÖ liderini kaynakça olarak gösterdiniz mi?

12-FETÖ ile bağlantılar genellikle Baylock,BankAsya ve terör örgütünün şirketlerinde çalışan kişiler ile ortaya çıkmaktadır.Siz FETÖ’nün yayın organı olan SAMANYOLU TV de programlar yaptınız mı?

13- Yine FETÖ yayın organı BURÇ FM’de Genel Yayın Yönetmenliğini yaptınız mı?

Sosyal medyada Dini referansları kullanarak demagoji yapacağınıza bu sorulara cevap vermeniz daha doğru olur sayın  Talha Uğurluel. Bunları Savcılık elbet size soracak.Benim hakkımda,Odatv ve Aydınlık hakkında suç duyurusunda bulunuyorsunuz ki bu sizin en doğal hakkınız.Ancak sizin hakkınızda  ilk haberleri 2016 yılından itibaren haber yapan www.superhaber.tv adlı siteyi neden suç duyurusun da göremedik ?

FETÖ örgütünün en çok  zarar verdiği insanlardan biriyim. On yılı aşkın süredir bizlere kurulan kumpaslar ile mücadele ediyorum .Bu kumpası yapan ve destekleyen her kim var  ise hukuk karşısında eninde sonunda hesap verecek.FETÖ ve destekçileri Cem Aziz ÇAKMAK’ın,Kuddusi Okkır’ın, Kaşif Kozinoğlu’nun, İlhan Selçuk’un, Türkan Saylan’ın, Uçkun Geray’ın, Ersin Aydın’ın, Berk Erden’in, Ali Tatar’ın ve Murat Özenalp’in hesabını verecek,Bu terör örgütü ve destekçileri 15 Temmuz gecesi aşağılık darbe girişiminde  şehit olan yurttaşların, gazi olan yurttaşların hesabını verecek.

Bugüne kadar ömrümüzden ömür götürmelerine rağmen intikam duygusu ile şu yada bu olsun demedim. Herkes için HUKUK dedim ADALET dedim. Kim ne suç işlemiş ise adil şekilde yargılansın ve suçlu ise cezasını çeksin dedim. Bir  kişi hakkında yazarken kılı kırk yardım her zaman.

En yıkıcı, en öldürücü yara haksızlık yarasıdır. Bunu en iyi şekilde bilen ben sadece size derim ki Ne zulüm, ne merhamet  yalnızca adalet! Ben sizi tanımam etmem. Hiç bir şekilde yan yana dahi gelmedik. Bir programınızı da izlemiş değilim. Durup dururken sizin hakkınızda neden bu yazıyı yazdım ? Ne menfaatim olabilir ? Buyurun size hodri meydan. İstediğiniz mecrada yüz yüze  bu sorularıma cevap verin. Cevabımı Savcılıkta vereceğim diyorsanız saygı duyarım ve mahkeme gününü de sabırsızlıkla beklerim.

Murat Ağırel

Murat Ağırel

23.09.1978 Adana/Ceyhan Doğumluyum. Liseye kadar eğitimimi Ceyhan'da tamamladım. Hatay Mustafa Kemal Ünv. Otomotiv Bölümü ardından Anadolu Ünv.Dış Ticaret Bölümünden mezun oldum. 2007 Yılında Bizkaçkişiyiz Hareketi Kurucu Kadro, 2007 Yılı Memleket Sevdalıları Derneği Kurucu Genel Başkanı 3 dönem Genel Başkanı, 2008 Yılında ERGENEKON davasında sanık sıfatı ile yer aldım. Dosya halen yargıtayda görülmektedir. 2008 Yılında YENİPARTİ MKYK üyesi ve İstanbul İl Başkanlığı görevlerinde bulundum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ