Alexa
Medya Siyaset

Taylan Yıldız: İdealim Türkiye’nin 21. yüzyılı yakalaması

Taylan Yıldız: İdealim Türkiye’nin 21. yüzyılı yakalaması

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in danışmanı ve Sarıyer Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Taylan Yıldız, Sevgi ve Barış Teknesi’nde başta Sarıyer olmak üzere İstanbul’un farklı semtlerinden gelen gençlerle bir araya geldi.

www.sariyermanset.com sitesinin yaptığı habere göre,gençlerin Türkiye’nin geleceği değil şimdiki zamanı olduğunu belirten Yıldız, “Benim idealim girişimcilik ve teknolojiyle 21. yüzyılı yakalayan bir Türkiye, bu da ancak sizin gibi gençlerle olur” dedi.

Google’daki kariyerinin zirvesinde tercihini ülkesinden yana yapıp Türkiye’ye dönen ve Sarıyer Belediyesinde meclis üyesi adayı olan Taylan Yıldız, projelerini hayata geçirmeye başladı. Ülke yönetiminde gençlerin öneminin altını çizen Yıldız, dün akşam saatlerinde Sevgi ve Barış Teknesi’nde Sarıyer başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinden gelen 200 üniversite ve lise öğrencisiyle bir araya geldi. Programa, Ayazağa gençleri, güneş enerjisiyle çalışan araba projesinin sahibi İTÜ öğrencileri, Boğaziçi girişimcilik Kulübü, Bahçeşehir Üniversitesi, MEF Üniversitesi, Koç Üniversitesi öğrencileri ve lise öğrencilerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşu olan Başlangıç Noktası da yer aldı.

Devletimizin Ve Belediyelerimizin Görevi Gençlerimizi Doğru Akıl Hocalarıyla Tanıştırmaktır

İstanbul’un farklı kesimlerinden farklı görüşlerde gençleri bir ara getiren buluşmada, tecrübelerini gençlere aktaran Taylan Yıldız, ”Başarılı olmanın tek yolu çok çalışmaktır, bunun başka alternatifi yoktur” dedi. Türkiye’de çalışmadan kolay yoldan başarmanın yolunu arayan bazı insanların olduğunu belirten Yıldız, “Ben bu noktaya yalnızca çok çalışarak geldim. Hala da çalışıyorum. Bunun başka yolu yok. Başarmak istiyorsanız yalnızca çalışacaksınız. Tabii bu noktada doğru bir yönlendirmeye de ihtiyacınız var. Bunu da yadsımamak lazım. Başarmak için çalışmak ve doğru yönlendirilme tek şarttır. Devletimizin ve belediyelerimizin görevi gençlerimizi doğru akıl hocalarıyla tanıştırmaktır” diye konuştu.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ