Alexa
Medya Siyaset

Taylan Yıldız :İYİ Parti olarak kendimizi hiçbir siyasi ideolojiye konumlandırmıyoruz

Taylan Yıldız, “İYİ Parti olarak kendimizi hiçbir siyasi ideolojiye konumlandırmıyoruz. Herhangi bir partinin muadili, yakını ya da karşıtı değiliz.

Taylan Yıldız :İYİ Parti olarak kendimizi hiçbir siyasi ideolojiye konumlandırmıyoruz

Bir dizi ziyaretler için geçtiğimiz Pazar günü İzmir’e gelen  İYİ Parti GİK üyesi ve Genel Başkan Danışmanı Dr.Taylan Yıldız,bugün İYİ Parti İzmir İl Başkan Yardımcıları Serap Özöktem ve Evren Gülay ile ile birlikte İzmir Sanayici ve İşadamları Derneğini (İZSİAD) ziyaret etti.

Taylan Yıldız burada yaptığı konuşmada Türk siyasetinin, asıl sorunları konuşmadığını, çözüm odaklı olmadığını, sürekli tartışma ürettiğini ve geleceği kurgulama adına hiçbir şey yapmadığını ifade etti.

Taylan Yıldız, “İYİ Parti olarak kendimizi hiçbir siyasi ideolojiye konumlandırmıyoruz. Herhangi bir partinin muadili, yakını ya da karşıtı değiliz. Onlardan çok daha ilerideyiz, ileriyi, geleceği düşünüyoruz. Halkımızla dirsek temasındayız. Sorunları ve çözüm yollarını biliyoruz. Özellikle de gençlerimize barış ve huzur dolu, çalışıp ürettikleri ve kazanabildikleri bir gelecek sağlamak istiyoruz” dedi.

İZSİAD Başkanı Hasan Küçükkurt da ziyareti için Taylan Yıldız’a teşekkür ederken kısır siyasi çekişmelerin kimseye faydası olmadığını, ülkeye ve millete zaman kaybettirdiğini dile getirdi. Küçükkurt, açıklamasının devamında “Tasarruf eden, çalışan, başta katma değeri yüksek ürünler olmak üzere ihtiyaç duyulan her alanda yerli üretim yapabilen, geleceğe odaklanan, ortak paydalarda milli ve birlik ve beraberliğini en üst düzeyde sergileyen bir Türkiye, en büyük hayalimiz. Bu yolda sizlere de başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ