Alexa
Medya Siyaset

Temel Karamollaoğlu :Allah Milletimize Zeval Vermesin

Temel Karamollaoğlu :Allah Milletimize Zeval Vermesin

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu , 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının ikinci yıldönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “15 Temmuz, bütün ihanet şebekelerine rağmen, bu milletin sahip olduğu iman ateşinin hiçbir zaman söndürülemeyeceğini göstermiştir” dedi.

Karamollaoğlu, mesajında millet vurgusu yaparak, “15 Temmuz gecesi milletimiz sadece bir darbe girişimini önlememiş, bağımsızlığına ve iradesine konulmak istenen prangaları parçalayıp tarihin çöplüğüne atmıştır” ifadelerini kullandı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, 15 Temmuz hain darbe kalkışmasının ikinci yıldönümünde bir mesaj yayımladı. Karamollaoğlu, “Milletimizin, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Bayramını kutluyorum” diyerek, “Bu menfur girişime tarihte emsali görülmemiş bir cesaret ve kararlılıkla karşı koyan aziz milletimize şükranlarımı sunuyor, tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini kullandı.

İMAN ATEŞİNİN SÖNDÜRÜLEMEYECEĞİNİ GÖSTERMİŞTİR

Temel Karamollaoğlu, mesajının devamında ise “15 Temmuz gecesi milletimiz sadece bir darbe girişimini önlememiş, bağımsızlığına ve iradesine konulmak istenen prangaları parçalayıp tarihin çöplüğüne atmıştır. 15 Temmuz, bütün ihanet şebekelerine rağmen, bu milletin sahip olduğu iman ateşinin hiçbir zaman söndürülemeyeceğini göstermiştir” dedi.

15 TEMMUZ’DAN DERS ÇIKARILMALI

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu,  mesajının devamında ise şu ifadeleri kullandı:

“Ancak 15 Temmuz’u gerçek manada anlamak sloganlarla, gösterişli kutlamalarla değil, 15 Temmuz’dan ders çıkarmakla mümkün olacaktır. Bunun en önemli şartı da eğitimi milli, ekonomisi güçlü, yargısı bağımsız kardeşlik yurdu bir Türkiye’yi kurmaktır. Hiç kimsenin darbeyi aklından bile geçiremeyeceği köklü hukuki, siyasi ve demokratik dönüşümleri gerçekleştirmektir. Bu duygu ve temenniler ile bir kez daha 15 Temmuz bayramını kutluyor şehitlerimizi rahmet, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.  Allah (cc) milletimize zeval vermesin.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ