Alexa
Medya Siyaset

Temel Karamollaoğlu :Türkiye Mafya Usulüyle Yönetilemez

Temel Karamollaoğlu :Türkiye Mafya Usulüyle Yönetilemez

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, parti genel merkezinde “İl Başkanları ve İl Müfettişleri” ile bir araya geldi.

 Medya Siyaset Haber/ANKARA

Temel Karamollaoğlu konuşmasına evinin önünde protesto edilen Akşener’e geçmiş olsun dilekleri ile başladı.Parti başkanlarının birbirini tehdit ettiğini belirten Saadet lideri Karamollaoğlu, “Ekipler gidiyor, bir genel başkanın evini basıyor. Ondan sonrasında da ‘biz falanca ilçeyi görevden aldık’ deniliyor. Kaç tane ilçeyi alırsan al tavrın o insanları tahrik ediyor. Türkiye mafya usulüyle yönetilemez.” dedi.

 “Türkiye’ye sahip çıkacak siyasi görüş ‘Milli Görüş’tür”

Türkiye’ye sahip çıkacak siyasi görüşün “Milli Görüş” ve Saadet Partisi olduğunu ifade eden Karamollaoğlu, vatandaşların kendilerine büyük bir sevgi ve teveccüh gösterdiğini dile getirdi.

Saadet lideri Karamollaoğlu, “Şundan emin olun, siyasette kaymalar bazen ani olur ama aslında hep bir tekamül gösterir. Önce teveccüh ve sevgi başlar, ondan sonra insanlar eski bağlarından kopar.” ifadelerini kullandı.

“Kimse kimsenin önünü kesecek tarzda bir tavır sergilemesin”

Bu seçimlerde büyük bir performans ortaya koyacaklarını kaydeden Karamollaoğlu, seçim karargahını şimdiden genel merkezde kurduklarını anlattı.

Karamollaoğlu, özellikle seçim karargahı ve seçim işlerine büyük bir önem verdiklerini vurgulayarak, “Biz her il, ilçe ve beldede aday göstereceğiz. İl genel meclisi ve belediye meclis üyelerini titizlikle seçeceğiz. O toplumda teveccüh toplayacak insanlara önem vereceğiz.” dedi.

 

 

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ