Alexa
Medya Siyaset

Teşekkür Ederiz

Teşekkür Ederiz

Hoş geldiniz…

Gönül bahçemizden, yaşadığımız şehrin bahçesini yeşertmeye.

Hoş geldiniz…

Tam da umutlarımızın en sancılı döneminde, sancılarımızı dindirmeye.

Hoş geldiniz…

Yine yeniden,  doğrulduk, yine yeniden, umut dolduk.

Hoş geldiniz…

Teşekkür ederiz…

Umutlarımız için verdiğiniz emeklerinize, gayretinize, kazanmaya olan inancınıza, yedirmediğiniz hakkınıza, hakkımıza, bizlere yaşattığınız sevincimize tüm bunlara çok teşekkür ederiz.

Sizin gözlerinizde gördüğüm umudu, sevgiyi, mücadeleyi yazmıştım. Şimdi size inanan, güvenen ve sizi çok seven bu toprakların çocuklarının sevincini yazmak istiyorum.

Çok merak ve umut ile beklediğim  seçimin sayım saatleri yaklaşırken  maalesef son zamanlarda yaşadığım sağlık sorunlarından bir atak daha yaşadım ve hastanedeyken ilk müjdeyi oğlumdan aldım ‘’ Hayırlı olsun annecim, KAZANDIK’’ yazmıştı ve arkadaşları ile sevinç videolarını paylaşmıştı.

Öyle sevinçlilerdi ki hastanede olduğumu yazmadım. Ve en çok ta ‘’ KAZANDIK’’ yazması etkilemişti. Çünkü hep birlikte kazanmıştık. Bize böyle hissettirdiğiniz için,

Teşekkür ederiz…

Videodaki sevinç  çığlıklarını, gençlerin nasıl da seferberlik kazanmış gibi umutla haykırışlarını, ‘’ her şey çok güzel oldu’’ deyişlerini, kim kimdir demeden kucaklaşmalarını, kadın , çocuk, erkek, genç, yaşlı demeden sarılmalarını sağladığınız için, teşekkür  ederiz.

Sadece İstanbul değildi kazanan, tüm Türkiye’nin çocuklarının, gençlerinin,  kadınlarının, yaşlı annelerimizin, babalarımızın sevinci, umudu, yeniden heyecanı olduğunuz  tüm Türk milleti için,

Teşekkür ederiz…

El ele, gönül gönüle, umutla sandık başlarına koştular, uykusuz, yorgun ama umut ile, ve sandıklardan çıkan sonuçları ‘’ Ablam, bak kazanıyoruz ‘’ diyerek bana yazan kardeşlerimin heyecanını asla unutmayacağım anılarıma eklediğiniz için teşekkür ederim.

O anlarda çıkıp sokaklara haykırmak ‘’ her şey çok güzel olacak çocuklar ‘’ demek istediğim için teşekkür ederim.

Tüm umutlarımızı, hayallerimizi, beklentilerimizi gerçekleştireceğiniz umudu ile yazdıklarımız, anlattıklarımız adına tüm beklentilerimizin gerçekleşmediğini gördüğümüz an bunların hesabını size sorabileceğimizin garantisini bizlere verdiğiniz için teşekkür ederiz…

Bizler ile birlikte var gücü ile çalışan İYİ parti ve Saadet partisi mensubu ve gönüllüleri ile elele verdiğiniz ve birleştirdiğiniz için, hepimizin ne kadar değerli  olduğunu hissettirdiğiniz için, ve birlikte olursak neleri başarabileceğimizi kanıtladığınız için siz değerli üç parti liderlerine, ve emeklerinize , teşekkür ederiz.

İyi ki  geldiniz…

Hoş geldiniz…İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız SN. Ekrem  İmamoğlu

YAZIYI ERHAN GÖKAY AKSOY’UN SESLENDİRMESİYLE DE DİNLEYEBİLİRSİNİZ

Ayşe Uçar

Ayşe Uçar

"Söz konusu vatansa,gerisi teferruattır diyen" Atatürkçü,Cumhuriyet kadını...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ