Alexa
Medya Siyaset

Türkiye Sevdamız Yetmez mi?

Türkiye Sevdamız Yetmez mi?

 Eğer ki siz bu hükümetin uyguladığı politikalara karşı iseniz ve hele hele de söylediğiniz söz ,yazdığınız yazı veya yaptığınız herhangi bir eylem iktidar çevrelerince beğenilmiyorsa ve eleştiriliyorsa, işte o zaman karşı cephe hemen milli ve vatan sevgisi postuna bürünüyor sizin yaptığınız belki de çok olumlu bir eleştiri onların gözünde iftiraya dönüşüyor ondan sonra gelsin hakaretler gelsin tehditler ve davalar.

Oysa ki yıllardır demokrasimizin kazanımları bizlere bir şeyleri öğretmiş, özellikle dikta denilen ara rejimler dışında tecrübemiz artmış ,cumhuriyet ve parlamenter sistemin güzelliklerini kavramıştık , görüyoruz ki milli irade adına milleti her söylemiyle ötekileştiren bu arkadaşların eleştiriye tahammülü yok , demokrasi denince akıllarına ilk gelen şey tek adam rejimi ve mutlak itaat.

Şimdi şöyle bir düşünelim: Dünya lideri dedikleri kendi  ülkesinin vatandaşının yarısını sadece iktidarının bekası için ötekileştiriyor ve her türlü ayrımcı sözle bağırıyor azarlıyor ,işte şimdi soru şu bu güzel ülke için hep beraber çalışsak ve düşüncelerimizi özgürce paylaşsak bunun kime ne zararı var,sizde bunlardan ders almasını bilseniz bu gün düştüğünüz yalnızlığa düşmezsiniz..

Çoban ateşi hareketi böyle bir ortamda bir umut ve ışık oldu.Yurdumuzu seviyoruz insanımızı dinliyoruz kızmadan küsmeden sabırla ve memnuniyetle herkesi kucaklıyoruz ve kucaklamaya devam edeceğiz.

Neden mi?

Güzel ülkemizi ve insanımızı çok seviyoruz ve milletimize yalan söylememeye söz verdik,ülkemizin insanları en güzeline layıktır.

Eyüp Demir
Çoban Ateşi Hareketi
Karadeniz Sorumlusu

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ