Alexa
Medya Siyaset

Ülkücü Hareketin Önemli İsimlerinde Ömer Ay İYİ Parti’den Aday Adayı Oldu.

Ülkücü Hareketin Önemli İsimlerinde Ömer Ay İYİ Parti’den Aday Adayı Oldu.

Ülkücü hareketin önemli isimlerinden Eğitimci Ömer Ay , 24 Haziran erken genel seçimlerinde İYİ parti’den milletvekili olmak için Nevşehir’den aday adayı oldu.

Ömer Ay yaptığı açıklamada, “Nevşehir, kahramanlar yetiştirmiş bir bölgedir. Ben Nevşehir’in ve Aziz Türk Milletinin kahramanlığına talibim. Yeni kahramanlıklar ortaya çıkaracağım” diyerek şunları söyledi:

“Ben makam için, itibar için, maddi imkanları için aday olmadım. Bunlara doymuş bir insanım. Sıradan bir Milletvekili olmak da bana yakışmaz.

Beni yakın tanıyanlar bilir. Yarım asırlık bir mücadelenin içinden geliyorum.Kimse benimle Ülkücülük ve MHP lilik yarıştırmaya kalkmasın.

Benim hikayem var; hikayelerim var; ideallerim var. Nevşehir, kahramanlar yetiştirmiş bir bölgedir. Ben Nevşehir’in ve Aziz Türk Milletinin kahramanlığına talibim.Yeni kahramanlıklar ortaya çıkaracağım.

Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener, her türlü engelleme ve baskılara rağmen kahramanca bir liderlik ortaya çıkarmış ve alternatif siyasetin önünü açmıştır. Onun yanında ve Onunla birlikte; milletimizin içine sürüklendiği ayrışma ve kutuplaşmaya son vererek, huzur ve kardeşliği yeniden tesis etmek; ülkemizi normalleştirmek, demokratik sisteme, kuvvetler ayrılığı ve hukukun üstünlüğü ne yeniden işlerlik kazandırmak ve tek adam rejiminden güçlendirilmiş parlamenter siteme tekrar dönmek üzere; Bütün ayarları bozulan eğitim ve öğretimi yeniden Milli Eğitime, rant ekonomisini Milli ve üreten Ekonomiye dönüştürmek için, Milli Devlet ve Güçlü Ordusu ile tam bağımsız Büyük Türkiye ideali için yeni kahramanlık destanları yazmak için İYİ Partinin cesur yüreklerinin arasına katılarak aday oldum. Yani sefere talip oldum; zafer Allah’tandır.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ