Alexa
Medya Siyaset

Ümit Özdağ:Türkiye’yi Yönetmeyi Hak Etmiyorlar.

Ümit Özdağ ” Biz İYİ parti olarak İncirlik’in kapatılmasını, operasyonların durdurulmasını ısrarla gündeme getiriyoruz. Ama maalesef Türk medyası bu konuyla ilgilenmemeyi tercih ediyor.”

Ümit Özdağ:Türkiye’yi Yönetmeyi Hak Etmiyorlar.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Türkiye Büyük Millet Meclisinde basın mensuplarına gündemdeki konulara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Özdağ ” Parti olarak İncirlik’in kapatılması gerektiğini sürekli gündeme getirdiklerini dile getirdiklerini ama medya kuruluşlarının bu durumu görmezden geldiklerini ifade etti.

Ümit Özdağ ‘ın açıklamasında özetle şunları söyledi:

“Biz İYİ parti olarak İncirlik’in kapatılmasını, operasyonların durdurulmasını ısrarla gündeme getiriyoruz. Ama maalesef Türk medyası bu konuyla ilgilenmemeyi tercih ediyor. Buradan basınımızın tüm kalemlerine soruyorum, PKK terör örgütünün Türkiye’deki bu askeri üsten desteklenmesine, korunmasına, Kıbrıs’tan çok daha büyük bir bölgeyi, buradan gelen destekle kontrol altına almasına, AKP hükümetinin de buna izin vermesine neden duyarsız kalıyorsunuz? Sizce bu konu haber olmaya, halka aktarılmaya, sorgulanmaya ve araştırılmaya değer bir konu değil mi? Bu durumu kabullenmekte siz zorlanmıyor musunuz?”

“PKK’nın silah bırakacağına inanan insanlar Türkiyeyi yönetmeyi hak etmiyorlar. “Allah’ım ve halkımız bizi affetsin kandırılmışız” iyi de burada oyun oynamıyoruz. Sizin hatalarınızın bedelini  insanlar, kanlarıyla, canlarıyla ödüyor. Üstelik artık kendi ifadenle acemi de değilsin. 16 yıl oldu. Bugün kayıplar vermemize neden olan tüneller, silah ve cephane hangi malzemelerle yapıldı. Bu mallar Türkiye’den Afrin’e taşınırken izleyenler millilikten nasıl söz edebilir.”

Medya Siyaset

Medya Siyaset

Atatürk ve Cumhuriyetten yana taraf haber merkezi.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

    Gerçek vatansever, muhteşem ve mükemmel bir söylem. Çok değerli ve sevgili hocamız Prof. ÖZDAĞ’a sonsuz teşekkürler, içten sevgiler, derin saygılar ve en iyi dilekler

BİR YORUM YAZ