Alexa
Medya Siyaset

Vatan Sevdası Yön Levhalarıyla Açıklanamayacak Kadar Kutsal Ve Önemlidir

Vatan Sevdası Yön Levhalarıyla Açıklanamayacak Kadar Kutsal Ve Önemlidir

Belediyecilik; ehli olan bir yönetici tarafından organize edildiğinde çok kolay fakat kötü niyetli ve ehli olmayan ellere bırakılırsa verim alınamayan bir yönetim mercidir.

Toplumun her kesiminde ve her hanede çocuklarımız ve o hanelerde yaşayan gençlerimiz mutlu ise velileri mutludur.İYİ parti gençlere hem siyasal gelişim anlamında hem de yerel yönetimler vizyonu anlamında çok fazla önem gösteren bir siyasi partidir.

Son gelişmeler ışığında millet ittifakının seçilecek olan her belediye başkanında beklentimiz ve istediğimiz ailelerin çocuklarını rahatça çıkartabilecekleri ve güvenlik anlamında zaafiyetsiz çocuk oyun alanları,gençlerimizin kendilerini güvende hissedecekleri yaşam alanları gibi projeler üretmesidir.

Toplumda gençlerin siyasal katılımları,huzurlu bir ülkede kendilerini güvende hissetmeleri ile mümkündür.

Bu toplumun 22.yüzyıl siyasetinde ve global ekonomik kalkınmada yerini alması tam da bu noktadan geçmektedir.

80 Milyon nüfusa sahip olan ülkemiz,içerisinden Elon Musk,Steve Jobs,Bill Gates gibi isimlerin çok daha fazlasını çıkarmaya muktedirdir.

Siyasi iktidar sahiplerinden ve yerel yöneticilerimizden bu bağlamda önem gösterilmesini ve gençlerimiz ile entegre olmalarını beklemekteyiz…

VATAN SEVDASI YÖN LEVHALARIYLA AÇIKLANAMAYACAK KADAR KUTSAL VE ÖNEMLİDİR.

İYİ Parti 22.yüzyılın Türkiye’sini düşünmekte ve bu dönemin Türkiye’sini oluşturacak siyasi figürleri katma değer yaratacak projeler geliştirmeleri için desteklemektedir.

Genel Başkanımız Meral Akşener’in Iğdır’da aday göstermeme kararı,İYİ partililerin söylemde değil uygulamada da sadece Türkiye’nin bekası için ter döktüğünün yegane örneğidir.

31 Mart 2018 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin millet ittifakının adaylarına ve iyi bir Türkiye için hareket eden tüm partililerimize başarılar getirmesini temenni ederiz.

Türkiye İYİ Olsun Diye Tüm İyiler Ayaktayız !!!

Evren Gülay

Evren Gülay

İş adamı.İYİ Parti İzmir Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ