Alexa
Medya Siyaset

Zalım Dünya!

Eyy Türk Milleti;
Türk evlatları Suriye’de can verirken, 500 binden fazla Suriyeli gencin Türkiye’de keyif çatmalarının hesabını, haramzadelerden ne zaman soracaksın? Yoksa bu evlat kıyımını onaylıyor musun?

Zalım Dünya!

Dünya zalımlar dünyası / Giden zalım gelen zalım,
İnsanlığın yüzkarası / Hayvan gibi ölen zalım.

Almış ele arsızlığı / Baştan başa yersizliği,
Bilmem neden hırsızlığı / Yapan değil, gören zalım…(Aşık Mahzuni)

Ortadoğu’da Savaş Neden Bitmez!

1) Petrol ihraç eden ülkeler örgütü (OPEC) tarafından yayımlanan yıllık istatistik verilerine göre;Dünya’da toplam kanıtlanmış doğalgaz rezervi 201 trilyon 966 milyar metreküptür!
İran-Irak-Kuveyt-Umman-Katar-Suudi Arabistan-Birleşik Arap Emirlikleri’nin yer aldığı bölgedetoplam kanıtlanmış doğalgaz rezervi 79 trilyon 430 milyar metreküptür.
Doğu Avrupa ve Avrasya bölgesinin kanıtlanmış doğalgaz rezervi ise 65 trilyon 422 milyar metreküptür.

Bölgemizde toplam kanıtlanmış doğalgaz rezervi 144 trilyon 852 milyar metreküptür.
Yani tüm dünya doğalgaz rezervinin yaklaşık %72’si Ortadoğu ve Avrasya’dadır…

2) İsrail, çepeçevre Müslüman yönetimler tarafından sarılmış bir haldedir.İsrail dahil bölgedeki tüm devletler “Demokrat ve özgürlükçü olmayan Din Devletleridir.”
İsrail Devletinin stratejisi, çevresindeki devletlerin birbirleriyle sürekli savaşıp parçalanmaları ve çok sayıda devlete bölünmeleridir.
ABD derin devletini yöneten evanjelistler de İsrail güdümündedirler.

3) Bölgede ABD-İsrail haydutluğunun uşaklığını yapacak en önemli güç ise bölücü Kürt çeteleridir.Türkiye’yi yönetenler bu temel gerçekleri görmezden gelip, “Eşbaşkanlık-Dinlerarası Diyalog-Medeniyetler İttifakı gibi yalan projelere bekçilik ederlerse, ülkemiz bu çılgın savaştan nasibiniçok şeyler kaybederek alır.
Hadi şimdi bugün bazılarını hapse attığınız, dünün “Akil İnsanlarını” yeniden görevlendirin ve bölgeye salın…

Sizin “Asrın Lideri” diye başınıza geçirdiğiniz anlayış, Türkiye’nin ve Türk Milletinin tapusu olan Lozan için“Bizlere Lozan’ı zafer diye yutturdular” diyor ve siz de alkışlıyorsanız, başınıza daha çok dertler gelecek demektir.

Bakın sizin “Asrın Lideri” dediğiniz kişi “Dinler arası diyalog” toplantısında neler söyledi;

“Tarih boyunca Doğu ile Batıyı, Müslümanlar ile Hıristiyanları ayrıştıran en büyük çatışmanın Haçlı Seferleri olduğu iddia edildi. Haçlı seferleri aynı zamanda bu tarafların birbirini tanıdığı, birbirleriyle iletişime geçtiği, birbirleriyle ittifaklar kurduğu, en önemlisi de çok yoğun bir şekilde bilim ve sanat noktasında alışverişte bulunduğu dönemlerdir!”
İşte, şimdi peşinden gittiğiniz, ittifak kurabilmek için tükürdüklerinizi utanmadan yaladığınız,“Yerli ve Milli” anlayışı iyi tanıyın. Özellikle Türk Milliyetçileri, sizler iyi tanıyın…

Çok değerli bir bilim insanı olan Prof. Dr. Esergül Balcı ve ekibi ülkemizin AKP tarafından ne hale getirildiğini, 4 ay süren bir saha çalışması sonucu bize, kafamıza vura vura anlatıyor;
-Türkiye’de belli başlı 30 tarikat silsilesi ve bunların 400 kolu bulunuyor.
-Sadece İstanbul’da 445 tekke faaliyetlerini açıktan sürdürüyor.
-İstanbul-Siirt-Diyarbakır-Mardin-Adıyaman-Batman-Van-Hakkâri-Şırnak-Ağrı-Muş-Bitlis-Gaziantep ve Şanlıurfa olmak üzere 800’ün üzerinde faal medrese bulunuyor.
-Büyük şehirlerde kaç adet apartman dairesi medresesi olduğu bilinmiyor.
-Tarikat okullarındaki öğrenci sayısı 210 bin dolayında.
-4 binin üzerindeki özel yurdun 2 bin 480’i bir tarikata aittir.
Tarikat yurtlarında kalan öğrenci sayısı 225 bini buluyor!
-Devlet, eğitimden kademe kademe çekiliyor. 2012 yılından bu yana devlete ait 4 bin 22 ilkokul kapatıldı…

Sayın Profesöre teşekkür edip, iki ekleme de ben yapayım;
-Türkiye’de, özellikle dağ köylerinde 10 bin civarında kaçak Kur’an kursu vardır. Eğitimleri olmayan cahil kişiler tarafından bu çocuklar, birer Cumhuriyet düşmanı olarak yetiştirilmekte ve her türlü tacize uğramaktadırlar!
-AKP Hükümetleri tarafından izin verilen “Apartman Dairesi Kiliselerinin” sayıları bilinmemekte ve buralara getirilen gençler iş vaadi ile din değiştirmeye zorlanmaktadırlar.

Türk’ün adını her yerden silmeye çalışan “Yerli ve Milli” anlayışa verdiğiniz desteğinülkemizi ne hale getirdiğini görüyor musunuz?
Bakın Sayın Burhanettin Akbaş nasıl seslenmiş;

Toprağa karışan kandan / Şehitliğe eren candan,
Aziz bildiğimiz vatandan / Türk’ün adını mı sileceksin?

Eyy Türk Milleti;
Türk evlatları Suriye’de can verirken, 500 binden fazla Suriyeli gencin Türkiye’de keyif çatmalarının hesabını, haramzadelerden ne zaman soracaksın? Yoksa bu evlat kıyımını onaylıyor musun?

Sağlık ve başarı dileklerimle 24 Şubat 2018

Kaynak : https://rifatserdaroglu.com/2018/02/24/zalim-dunya/

Rifat Serdaroğlu

Rifat Serdaroğlu

İzmir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Maliye Bölümünü bitirdi. Bergama Belediye Başkanlığı, 19-20 ve 21. Dönem İzmir milletvekilliği ile Sağlık ve Devlet Bakanlıkları yaptı. Evli ve 2 çocuk babası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Mehmet Ali Aykın dedi ki:

  CUMHUR İTTİFAKI ÖNERİSİNDEKİ ANAYASAYA AYKIRILIKTAN, NEDEN KİMSE BAHSETMİYOR?
  Cumhur(!) ittifakı yasa önerisiyle, yapılmak istenilen şu: İttifak yapan siyasi partilerin milletvekili sayısının hesaplanmasında; ittifakın toplam oyu esas alınacak. Bu oy miktarına göre önce, ittifakın elde ettiği toplam milletvekili sayısı belirlenecek; bu sayı ittifak yapan siyasi partiler arasında, aldıkları geçerli oy sayısı baz alınarak, o parti aldığı oy oranına göre milletvekili çıkaracaktır.

  Oh, kekâ! Ne âlâ yasa önerisi değil mi? MHP %1 oy alsa dahi, milletvekili çıkaracak. Hani D. Bahçeli, “Biz barajın düşürülmesini istemiyoruz,” diyordu. Bu baraj düşürmek değil de nedir? Bnun bir diğer adı da; hileişer’iyedir. Peki! İttifaka dâhil olmayan, diğer küçük partilerin suçu ne? Yoksa caminin pisiğini mi öldürdüler? Bu yasa önerisini hazırlayanlar arasında, hiç mi hukukçu yoktu? Bu maddenin, Anayasa’nın eşitlik ilkesine aykırı olduğu, su götürmez bir gerçek. Bunu görebilmek için, öyle anayasa hukukçusu falan olmaya da gerek yok. Mürekkep yalamış sıradan bir yurttaş bile, bu maddenin, anayasanın eşitlik ilkesine aykırı olduğunu hemencecik görebilir.

  Bu konu büyük olasılıkla komisyonda, MHP üyeleri tarafından dile getirilmiştir. Yine büyük olasılıkla; AKP’li üyeler tarafından onlara; “Siz AYM’yi dert etmeyin. Onlar bizden. RTE bu işi hâlleder,” diye yanıt verilmiştir.

  1974 yılında çıkartılan genel af yasası, siyasi suçluları kapsamıyordu. Ancak aftan yararlanamayan siyasi mahkûmların, başvurusu üzerine; Anayasa Mahkemesi, af yasasını, anayasanın eşitlik ilkesine aykırı bulunca, yasadan siyasi mahkûmlar da yararlanmıştı.

  Aslında RTE’ye, gerek bile yok. Enerji kayıp kaçak bedellerinin, dürüst yurttaşlardan tahsil edilmesini, anayasaya aykırı bulmaya AYM; yasallaşması hâlinde, bu yasanın da, anayasaya aykırı olmadığı doğrultusunda, pek âlâ bir karar verebilir. Ne var ki, “deveden büyük fil var,” diyerek, AİHM’ye gidileceği kendilerine hatırlatılınca; bıyık altından gülerek, “Bizler görevlerimizi yaptık,” diyeceklerdir. İşte hukukumuzun hâl-i pür melali bu vaziyette.

 2. Gönül Pınar Atacı dedi ki:

  Son derece GÜNCEL, tamamen SOMUT, gerçek VATANSEVER, tümüyle MUHTEŞEM ve MÜKEMMEL bir analiz, sentez, teşhir ve tel’in. Eline, diline, kalbine ve kalemine sağlık sevgili SERDAROĞLU. Teşekkürler çok değerli MEDYA SİYASET.

BİR YORUM YAZ